Vertikalios žaliuzės  
Roletai
Horizontalios žaliuzės
Apsauginės žaliuzės
Tinkleliai nuo vabzdžių
Markizės

 

 

 

roletai

 

 

 

Roletai

 

Tai ritininės žaliuzės,kuriu audiniai pagaminti pagal spec.technologija,skirti vynioti į ritinius. Jie yra atsparūs drėgmei, tiesioginiams saulės spinduliams. Tinka naudojimui bet kokioje patalpoje. Šiuo metu tai - viena populiariausių žaliuzių rūšių.

Mūsų įmonė galėtų pasiūlyti apie 300 audinių rūšių ir atspalvių. Nuo skaidraus iki pilnai užtamsinančio patalpą. Roletus galima montuoti ne tik ant lango rėmo, bet ir lango nišoje, virš jos ar prie lubų. Visų rūšių roletų gamybai naudojami tie patys audiniai.


Roletai montuojami prie lubų, lango nišoje ir virš jos (išoriniai).


Šios rūšies roletai dažniausiai montuojami ant sienos, lango nišoje ar prie lubų. Roletai valdomi grandinėlės ar spyruoklinio mechanizmo pagalba. Spyruoklinis mechanizmas taikomas ir roletams kurie yra skirti stogo langams uždengti.

Roletai skirti montuoti ant plastikinio, medinio, aliumininio lango (vidiniai).

Saugu,patogu ir šiuolaikiška.Taip galima pasakyti apie šio tipo roletus. Roletai tvirtinami prie stiklajuosčių, nepažeidžiant lango rėmo.

Audinys yra saugiai uždengtas aliumininiu dangteliu, kuris apsaugoja jį nuo pažeidimų. Pats audinys leidžiasi greta stiklo prilaikomas kreipiančiųjų.Tai maksimaliai apsaugoja patalpą nuo tiesioginių saulės spindulių.

 

 

   
 
  Salonas: P. Lukšio g. 53, 49412 Kaunas
Salonas: Tilžės g.34, Kaunas
Tel./Fax.: +370 (37) 388508, 389570.
+370 698 78022
El. paštas stelsa@zaliuzes.lt